Ons Spelt team

Maak kennis met ons team van vakmensen die ons bedrijf mooi maken!
Ieder van onze 190 medewerkers met hun eigen talenten, bijzonderheden en karakters maken ons bedrijf tot een toegankelijke en vrolijk familiebedrijf. Spelt, dat zijn wij met elkaar!

Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt collega Wesley van Dartel
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Onze mensen - Spelt Dirk chauffeur
Theo-7
Theo-7
Han-vd-Brink-2-845×684
Han-vd-Brink-2-845x684
Stef-4
Stef-4
Taymar-van-Gemert-495×400
Taymar-van-Gemert-495x400
Jurgen Dros
Jurgen Dros
Simon-de-Vries-uitgesneden-845×684
Simon-de-Vries-uitgesneden-845x684
Patrick-Mersel-845×684
Patrick-Mersel-845x684
Niels-Roeling-2-uitgesneden-495×400
Niels-Roeling-2-uitgesneden-495x400
Tjibbe-Loonstra.JPG-1
Tjibbe-Loonstra.JPG-1
Jasper-de-Boer.JPG
Jasper-de-Boer.JPG
Maurice-de-Vlieger.JPG
Maurice-de-Vlieger.JPG
Jaap-de-Vries-2.JPG-1
Jaap-de-Vries-2.JPG-1
Gerhard-Groothuis
Gerhard-Groothuis
Wesley van Dartel
Wesley van Dartel
Hennie v.d. Kroef
Hennie v.d. Kroef
Arjan-kraan
Arjan-kraan
Eduard-Verboon
Eduard-Verboon
Paulus-2-e1582725277420
Paulus-2-e1582725277420
Dirk 20220929_143032
Dirk 20220929_143032
Herman van Selm, Kees de Bruin, Patrick
Herman van Selm, Kees de Bruin, Patrick
Edin
Edin
Lucas shovel
Lucas shovel
MAN Jan Wijfje
MAN Jan Wijfje
Martijn de Rijk
Martijn de Rijk
Matthew nieuwe auto 9-9-2023 2
Matthew nieuwe auto 9-9-2023 2
Michel Vonk (3)
Michel Vonk (3)
nieuwe auto 01
nieuwe auto 01
Rene TKD
Rene TKD
Richard v.d. Bulk (8)
Richard v.d. Bulk (8)
Saties 1
Saties 1
Stef van Baest 4
Stef van Baest 4
WS Spelt Tonny
WS Spelt Tonny
Adriana lasloods laskap
Adriana lasloods laskap
Anton Verkijk en Geert Jan Maas (2)
Anton Verkijk en Geert Jan Maas (2)
Ben v.d. Meer (4)
Ben v.d. Meer (4)
Dennis alleen 1
Dennis alleen 1
Fred Lek (4)
Fred Lek (4)
Ge Wijfje – kraan
Ge Wijfje - kraan
image00005
image00005
Johannes Kelderhuis, nieuwe Volvo 7
Johannes Kelderhuis, nieuwe Volvo 7
Ghanees
Ghanees
Dennis Bertram (6)
Dennis Bertram (6)
Kees Hoogeveen (2)
Kees Hoogeveen (2)
Leo Bos
Leo Bos
Michel Havenaar (4)
Michel Havenaar (4)
Peter Dokkum shovel (2)
Peter Dokkum shovel (2)
Rien Verlaan (2)
Rien Verlaan (2)
Sander Willems Cuijk (5)
Sander Willems Cuijk (5)
Arjan Hoogervorst diesel tanken (2)
Arjan Hoogervorst diesel tanken (2)
Benno
Benno
Herman foto voor vacature chauffeur
Herman foto voor vacature chauffeur

Directie Spelt

Peter Haveman

Directeur

p.haveman@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Rianne Spelt

Personeel en Organisatie

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Dirk van Lankeren

Directeur

d.lankeren@spelt.nl
0172 – 53 61 20

Grondwerken Spelt

Joop Bloed

Projectleider grondwerken

j.bloed@spelt.nl
0172 – 53 61 21

Ferry van der Zon

Hoofd bedrijfsbureau

f.vanderzon@spelt.nl
06 – 81 53 89 05

Thijs Boon

Bedrijfsbureau

t.boon@spelt.nl
0172 – 53 61 22

Herbert van der Veer

Werkvoorbereider grondwerken

h.veer@spelt.nl
0172 – 53 61 27

Kees Turk

Uitvoerder grondwerken

k.turk@spelt.nl
0172 – 53 61 25

Ronald Bloed

Assistent uitvoerder grondwerken

r.bloed@spelt.nl
0172 – 53 61 26

Daniëlle Elstgeest

Administratief medewerker grondwerken

d.elstgeest@spelt.nl
0172 – 53 61 20

Vestigingsmanagers Spelt afvalbedrijven

Frans den Brok

Vestigingsmanager Cuijk

f.den.brok@spelt.nl
0485 – 33 06 99

Victor IJff

Vestigingsmanager Heerenveen

v.ijff@spelt.nl
0513 – 41 06 45

Arie Poot

Vestigingsmanager Rotterdam

a.poot@spelt.nl
010 – 351 00 90

Robin Mol

Vestigingsmanager Oisterwijk

r.mol@spelt.nl
0135 – 28 22 58

Kees Dijkman

Vestigingsmanager Zeist

k.dijkman@spelt.nl
030 – 740 03 11

Peter Haveman

Vestigingsmanager Nieuwveen

p.haveman@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Verkoop Spelt afvalbedrijven

Arnoud de Lange

Hoofd verkoop Midden-Nederland

a.lange@spelt.nl
06 – 22 57 38 23

Bowien Haveman

Verkoop Midden-Nederland / Rolcontainers

b.haveman@spelt.nl
06 – 51 43 51 26

Guido van de Kamp

Verkoop Zuid-Nederland

g.vandekamp@spelt.nl
06 -10 69 95 15

Danny Busscher

Verkoop Noord-Nederland

d.busscher@spelt.nl
0513 – 41 06 45

Mounya Tabou

Verkoop binnendienst Midden-Nederland

verkoop@spelt.nl
0172 – 53 61 10

Rob Aartman

Verkoop rolcontainers en binnendienst Midden-Nederland

verkoop@spelt.nl
0172 – 53 61 10

Webshop

Sarah Haveman

Medewerker webshop

shop@spelt.nl
0172 53 95 41

Planners Spelt afvalbedrijven

Sander Beuk

Planner portaalcontainers Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 53 61 11

René Riepe

Planner rolcontainers Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 53 61 17

Nicky Six

Planner haakarmcontainers Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Dennis Huiting

Planner portaal- en haakarmcontainers Heerenveen

heerenveen@spelt.nl
0513 – 41 06 45

René Poot

Planner portaal- en haakarmcontainers Rotterdam

rotterdam@spelt.nl
010 – 351 00 90

Robin Mol

Planner portaal- en haakarmcontainers Oisterwijk

oisterwijk@spelt.nl
013 – 528 22 58

Bowien Haveman

Planner portaal- en haakarmcontainers Zeist

b.haveman@spelt.nl
030 – 740 03 11

Acceptatie- /Weegbrugmedewerkers Spelt afvalbedrijven

Pieter van der Veen

Acceptatie-/Weegbrug- medewerker Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 53 61 13

Sarah Haveman

Acceptatie-/Weegbrug- medewerker Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 53 61 14

Marian Timmer

Orderacceptatie Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Daimy van Os

Acceptatie-/Weegbrug- medewerker Rotterdam

rotterdam@spelt.nl
010 – 351 00 90

Jacqueline Mallens

Acceptatie-/Weegbrug- medewerker Oisterwijk

oisterwijk@spelt.nl
013 – 528 22 58

Patricia van Dorrestein

Acceptatie-/Weegbrug- medewerker Zeist

zeist@spelt.nl
030 – 740 03 11

Personeelszaken Spelt

Rianne Spelt

Personeelszaken

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Caroline Beijer

Personeelszaken

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 61 48

Arianne Smit

Personeelszaken

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 61 47

Simon Langelaar

Personeelszaken

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 61 47

Financiële administratie Spelt

Martijn Walraven

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 53 61 31

Bianca Brockhus

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 53 61 32

Eveline Muller

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 53 61 34

Daniëlle van Dam

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 53 61 35

Jacqueline van Oudenallen

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 53 61 33

Simon Langelaar

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 53 61 36

Kwaliteit en veiligheid Spelt afvalbedrijven

Tamara Matheeuwsen

Coördinator kwaliteit, arbo en veiligheid

t.matheeuwsen@spelt.nl
0172 – 53 61 41

Arjan Boere

Coördinator milieu en vergunningen

vergunningen@spelt.nl
0172 – 53 61 41

Garage Spelt

Diana Verboon

Administratie garage

garage@spelt.nl
06 – 49 78 35 99

Sam Haveman

Werkplaatscoördinatie en APK monteur

garage@spelt.nl
06 – 49 78 35 99

Marian Stezaly

Monteur

garage@spelt.nl
06 – 49 78 35 99

Levi Tijsseling

Monteur buitendienst

garage@spelt.nl
06 – 49 78 35 99