Onze mensen

Onze 185 medewerkers met ieder hun eigen talenten, eigenaardigheden en karakters maken ons bedrijf tot een toegankelijke, platte en unieke organisatie. Iedere dag werken onze collega’s keihard aan een duurzame toekomst. Maak kennis met onze vakmensen en lees hun persoonlijke verhalen.

Algemene zaken

Jan Spelt

Directeur & oprichter

j.spelt@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Peter Haveman

Directeur

p.haveman@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Rianne Spelt

Personeel en Organisatie

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Bestuur Spelt grondwerken

Dirk van Lankeren

Directeur grondwerken

d.lankeren@spelt.nl
0172 – 536 120

Spelt Grondwerken

Joop Bloed

Projectleider grondwerken

j.bloed@spelt.nl
0172 – 536 121

Herbert van der Veer

Werkvoorbereider grondwerken

h.veer@spelt.nl
0172 – 536 127

Kees Turk

Uitvoerder grondwerken

k.turk@spelt.nl
0172 – 536 125

Henk Lam

Calculator grondwerken

h.lam@spelt.nl
0172 – 536 122

Gonny Franken

Projectadministratie grondwerken

g.franken@spelt.nl
0172 – 536 123

Ronald Bloed

Assistent Uitvoerder

r.bloed@spelt.nl
0172 – 536 126

Bestuur Spelt afvalbedrijven

Peter Haveman

Directeur

p.haveman@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Peter Lamers

Operationeel directeur afvalbedrijven

p.lamers@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Vestigingsmanagers Spelt afvalbedrijven

Frans den Brok

Vestigingsmanager Cuijk

f.den.brok@spelt.nl
0485 – 33 06 99

Victor IJff

Vestigingsmanager Heerenveen

v.ijff@spelt.nl
0513 – 41 06 45

Arie Poot

Vestigingsmanager Rotterdam

a.poot@spelt.nl
010 – 24 61 701

Noud Wolfs

Vestigingsmanager Oisterwijk

info@wolfsbv.nl
013-5 28 22 58

Verkoop Spelt afvalbedrijven

Arnoud de Lange

Verkoop Nieuwveen

a.lange@spelt.nl
06- 22 57 38 23

Guido van de Kamp

Verkoop Zuid West Nederland

g.vandekamp@spelt.nl
06-10699515

Berend Wouda

Verkoop Heerenveen

b.wouda@spelt.nl
0513 – 41 06 45

Mounya Tabou

Verkoop binnendienst

verkoop@spelt.nl
0172 – 536 110

Wendy van Dun

Verkoop binnendienst Zuid West Nederland

verkoopzuidnederland@spelt.nl
013-5282258

Kim Bitter

Marketing en Verkoop binnendienst

info@afvalcontainer-holland.nl
0172 – 536 110

Planners Spelt afvalbedrijven

Wim van Vianen

Planner portaalcontainers Nieuwveen

containers@spelt.nl
0172 – 536 111

René Riepe

Planner rolcontainers Nieuwveen

containers@spelt.nl
0172 – 536 117

John van Dam

Planner haakarmcontainers Nieuwveen

containers@spelt.nl
0172 – 536 116

Dennis Huiting

Planner Heerenveen

heerenveen@spelt.nl
0513 – 41 06 45

René Poot

Planner portaal- en haakarmcontainers Rotterdam

rotterdam@spelt.nl
010 – 24 61 701

Riny Couwenberg

Planner Oisterwijk

oisterwijk@spelt.nl
013 – 52 82 258

Acceptatie/Weegbrug Spelt afvalbedrijven

Elvick Vermeer

Planner en weegbrugmedewerker Rotterdam

rotterdam@spelt.nl
010 – 24 61 701

Pieter van der Veen

Weegbrug medewerker Nieuwveen

p.veen@spelt.nl
0172 – 536 113

Johan van Capel

Weegbrug medewerker Nieuwveen

J.capel@spelt.nl
0172 – 536 114

Personeel en organisatie Spelt

Rianne Spelt

Personeel en Organisatie

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Caroline Beijer

Personeel en Organisatie

werkenbij@spelt.nl
0172 – 536 148

Administratie Spelt

Martijn Walraven

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 536 131

Bianca Brockhus

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 536 132

Eveline Muller

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 536 134

Daniëlle van Dam

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 536 135

Jacqueline van Oudenallen

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 536 133

Spelt Garage

Jan Pietersen

Wagenparkbeheerder

garage@spelt.nl
+31 6 49 78 35 99

Tino Winter

Monteur

garage@spelt.nl
+31 6 49 78 35 99