Onze mensen

Onze 190 medewerkers met ieder hun eigen talenten, eigenaardigheden en karakters maken ons bedrijf tot een toegankelijke, platte en unieke organisatie. Iedere dag werken onze collega’s keihard aan een duurzame toekomst. Maak kennis met onze vakmensen en lees hun persoonlijke verhalen.

Directie Spelt beheer

Jan Spelt

Directeur & oprichter

j.spelt@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Peter Haveman

Directeur

p.haveman@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Rianne Spelt

Personeel en Organisatie

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Dirk van Lankeren

Directeur

d.lankeren@spelt.nl
0172 – 536 120

Spelt Grondwerken

Joop Bloed

Projectleider grondwerken

j.bloed@spelt.nl
0172 – 536 121

Herbert van der Veer

Werkvoorbereider grondwerken

h.veer@spelt.nl
0172 – 536 127

Kees Turk

Uitvoerder grondwerken

k.turk@spelt.nl
0172 – 536 125

Henk Lam

Calculator grondwerken

h.lam@spelt.nl
0172 – 536 122

Gonny Franken

Projectadministratie grondwerken

g.franken@spelt.nl
0172 – 536 123

Ronald Bloed

Assistent Uitvoerder

r.bloed@spelt.nl
0172 – 536 126

Directie Spelt afvalbedrijven

Peter Haveman

Directeur

p.haveman@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Peter Lamers

Operationeel directeur

p.lamers@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Vestigingsmanagers Spelt afvalbedrijven

Frans den Brok

Planner portaal- en haakarmcontainers Cuijk

f.den.brok@spelt.nl
0485 – 33 06 99

Victor IJff

Vestigingsmanager Heerenveen

v.ijff@spelt.nl
0513 – 41 06 45

Arie Poot

Vestigingsmanager Rotterdam

a.poot@spelt.nl
010 – 24 61 701

Peter Lamers

Vestigingsmanager Oisterwijk

p.lamers@spelt.nl
0135 – 28 22 58

Kees Dijkman

Vestigingsmanager Zeist

k.dijkman@spelt.nl
030 – 7400311

Verkoop Spelt afvalbedrijven

Arnoud de Lange

Hoofd verkoop Midden-Nederland

a.lange@spelt.nl
06- 22 57 38 23

Bowien Haveman

Verkoop Midden-Nederland / Rolcontainers

verkoop@spelt.nl
0172-536110

Guido van de Kamp

Verkoop Zuid-Nederland

g.vandekamp@spelt.nl
06-10699515

Danny Busscher

Verkoop Noord Nederland

d.busscher@spelt.nl
0513 – 41 06 45

Mounya Tabou

Verkoop binnendienst Midden-Nederland

verkoop@spelt.nl
0172 – 536 110

Wendy van Dun

Verkoop binnendienst Zuid

verkoopzuidnederland@spelt.nl
013-5282258

Boy van der Leeden

Digitale Marketing & Team Afvalcontainer Holland

b.leeden@spelt.nl
0172 – 536 110

Planners Spelt afvalbedrijven

Wim van Vianen

Planner portaalcontainers Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 536 111

René Riepe

Planner rolcontainers Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 536 117

John van Dam

Planner haakarmcontainers Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 536 116

Dennis Huiting

Planner portaal- en haakarmcontainers Heerenveen

heerenveen@spelt.nl
0513 – 41 06 45

René Poot

Planner portaal- en haakarmcontainers Rotterdam

rotterdam@spelt.nl
010 – 24 61 701

Robin Mol

Planner portaal- en haakarmcontainers Oisterwijk

oisterwijk@spelt.nl
013 – 52 82 258

Frans den Brok

Planner portaal- en haakarmcontainers Cuijk

f.den.brok@spelt.nl
0485 – 33 06 99

Acceptatie/Weegbrug Spelt afvalbedrijven

Elvick Vermeer

Acceptatie/Weegbrug-medewerker Rotterdam

rotterdam@spelt.nl
010 – 24 61 701

Pieter van der Veen

Acceptatie/Weegbrug-medewerker Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 536 113

Personeel en organisatie Spelt

Rianne Spelt

Personeel en Organisatie

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Caroline Beijer

Personeel en Organisatie

werkenbij@spelt.nl
0172 – 536 148

Administratie Spelt

Martijn Walraven

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 536 131

Bianca Brockhus

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 536 132

Eveline Muller

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 536 134

Daniëlle van Dam

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 536 135

Jacqueline van Oudenallen

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 536 133

Spelt Garage

Erik van der Linden

Wagenparkbeheerder

garage@spelt.nl
+31 6 49 78 35 99

Tino Winter

Hoofdmonteur

garage@spelt.nl
+31 6 49 78 35 99

Sam Haveman

Monteur

garage@spelt.nl
+31 6 49 78 35 99