Onze mensen

Onze 190 medewerkers met ieder hun eigen talenten, eigenaardigheden en karakters maken ons bedrijf tot een toegankelijke, platte en unieke organisatie. Iedere dag werken onze collega’s keihard aan een duurzame toekomst. Maak kennis met onze vakmensen en lees hun persoonlijke verhalen.

Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Spelt medewerker
Onze mensen - Spelt Roy
Onze mensen - Spelt Tonny
Onze mensen - Spelt Dirk chauffeur
Han-vd-Brink-2-845x684
Han-vd-Brink-2-845x684
Stef-4
Stef-4
Taymar-van-Gemert-495x400
Taymar-van-Gemert-495x400
Simon-de-Vries-uitgesneden-845x684
Simon-de-Vries-uitgesneden-845x684
Patrick-Mersel-845x684
Patrick-Mersel-845x684
Niels-Roeling-2-uitgesneden-495x400
Niels-Roeling-2-uitgesneden-495x400
Tjibbe-Loonstra.JPG-1
Tjibbe-Loonstra.JPG-1
Jasper-de-Boer.JPG
Jasper-de-Boer.JPG
Maurice-de-Vlieger.JPG
Maurice-de-Vlieger.JPG
Jaap-de-Vries-2.JPG-1
Jaap-de-Vries-2.JPG-1
Hendrik-Vervat-2-225x300
Hendrik-Vervat-2-225x300
Gerhard-Groothuis
Gerhard-Groothuis
Peter-Dokkum-1-300x225
Peter-Dokkum-1-300x225
Rien-5-300x225
Rien-5-300x225
Arjan-kraan
Arjan-kraan
Eduard-Verboon
Eduard-Verboon
Theo-7
Theo-7
Paulus-2-e1582725277420
Paulus-2-e1582725277420
WS Spelt Roy
WS Spelt Roy
WS Spelt Tonny
WS Spelt Tonny
Dirk 20220929_143032
Dirk 20220929_143032

Directie Spelt

Peter Haveman

Directeur

p.haveman@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Rianne Spelt

Personeel en Organisatie

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Dirk van Lankeren

Directeur

d.lankeren@spelt.nl
0172 – 53 61 20

Peter Lamers

Operationeel directeur

p.lamers@spelt.nl
0135 – 28 22 58

Grondwerken Spelt

Joop Bloed

Projectleider grondwerken

j.bloed@spelt.nl
0172 – 53 61 21

Herbert van der Veer

Werkvoorbereider grondwerken

h.veer@spelt.nl
0172 – 53 61 27

Kees Turk

Uitvoerder grondwerken

k.turk@spelt.nl
0172 – 53 61 25

Ronald Bloed

Assistent uitvoerder grondwerken

r.bloed@spelt.nl
0172 – 53 61 26

Daniëlle Elstgeest

Administratief medewerker grondwerken

d.elstgeest@spelt.nl
0172 – 56 61 20

Vestigingsmanagers Spelt afvalbedrijven

Frans den Brok

Vestigingsmanager Cuijk

f.den.brok@spelt.nl
0485 – 33 06 99

Victor IJff

Vestigingsmanager Heerenveen

v.ijff@spelt.nl
0513 – 41 06 45

Arie Poot

Vestigingsmanager Rotterdam

a.poot@spelt.nl
010 – 246 17 01

Robin Mol

Vestigingsmanager Oisterwijk

r.mol@spelt.nl
0135 – 28 22 58

Kees Dijkman

Vestigingsmanager Zeist

k.dijkman@spelt.nl
030 – 740 03 11

Peter Haveman

Vestigingsmanager Nieuwveen

p.haveman@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Verkoop Spelt afvalbedrijven

Arnoud de Lange

Hoofd verkoop Midden-Nederland

a.lange@spelt.nl
06 – 22 57 38 23

Bowien Haveman

Verkoop Midden-Nederland / Rolcontainers

b.haveman@spelt.nl
06 – 51 43 51 26

Guido van de Kamp

Verkoop Zuid-Nederland

g.vandekamp@spelt.nl
06 -10 69 95 15

Danny Busscher

Verkoop Noord Nederland

d.busscher@spelt.nl
0513 – 41 06 45

Mounya Tabou

Verkoop binnendienst Midden-Nederland

verkoop@spelt.nl
0172 – 53 61 10

Cynthia Sassen

Verkoop binnendienst Midden-Nederland

verkoop@spelt.nl
0172 – 53 61 10

Wendy van Dun

Verkoop binnendienst Zuid

verkoopzuidnederland @spelt.nl
013 – 528 22 58

Gia van Haastrecht

Medewerker marketing & communicatie

g.haastrecht@spelt.nl
0172 – 53 61 10

Planners Spelt afvalbedrijven

Wim van Vianen

Planner portaalcontainers Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 53 61 11

René Riepe

Planner rolcontainers Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 53 61 17

Dennis Huiting

Planner portaal- en haakarmcontainers Heerenveen

heerenveen@spelt.nl
0513 – 41 06 45

René Poot

Planner portaal- en haakarmcontainers Rotterdam

rotterdam@spelt.nl
010 – 246 17 01

Robin Mol

Planner portaal- en haakarmcontainers Oisterwijk

oisterwijk@spelt.nl
013 – 528 22 58

Wil Koenraat

Planner portaal- en haakarmcontainers Oisterwijk

oisterwijk@spelt.nl
013 – 528 22 58

Marc den Brok

Planner portaal- en haakarmcontainers Cuijk

cuijk@spelt.nl
0485 – 33 06 99

Bowien Haveman

Planner portaal- en haakarmcontainers Zeist

b.haveman@spelt.nl
030 – 740 03 11

Weegbrugmedewerkers Spelt afvalbedrijven

Pieter van der Veen

Acceptatie-/Weegbrug- medewerker Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 53 61 13

Sarah Haveman

Acceptatie-/Weegbrug- medewerker Nieuwveen

nieuwveen@spelt.nl
0172 – 53 61 14

Elvick Vermeer

Acceptatie-/Weegbrug- medewerker Rotterdam

rotterdam@spelt.nl
010 – 246 17 01

Personeelszaken Spelt

Rianne Spelt

Personeelszaken

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 95 41

Caroline Beijer

Personeelszaken

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 61 48

Lisa Scherphuis

Personeelszaken

werkenbij@spelt.nl
0172 – 53 61 48

Financiële administratie Spelt

Martijn Walraven

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 53 61 31

Bianca Brockhus

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 53 61 32

Eveline Muller

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 53 61 34

Daniëlle van Dam

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 53 61 35

Jacqueline van Oudenallen

Financiële administratie

debiteur@spelt.nl
0172 – 53 61 33

Kwaliteit en veiligheid Spelt afvalbedrijven

Kwaliteits-, gezondheids-, veiligheids- en milieucoördinator


Garage Spelt

Erik van der Linden

Wagenparkbeheerder

garage@spelt.nl
06 – 49 78 35 99

Tino Winter

Hoofdmonteur

garage@spelt.nl
06 – 49 78 35 99