KIPPERTRAILERCHAUFFFEUR CE

Voor onze vestiging in Nieuwveen zoeken wij een kippertrailerchauffeur CE die ons team bij Spelt Grondwerken B.V. komt versterken.

DE FUNCTIE
Als kippertrailerchauffeur rijd je op onze eigen projecten of in de verhuur. De vrachten die je vervoert zijn veelal zand, grond of menggranulaat. De opdrachten worden verstrekt door de planner en voer je zelfstandig uit. Je bent verantwoordelijk voor het veilig uitvoeren van de ritten, die voornamelijk binnen de Randstad worden uitgevoerd.

WIE ZOEKEN WIJ
Wij zoeken een collega chauffeur die positief deel uitmaakt van ons team. Je beschikt over goede rijvaardigheden en je bent je ervan bewust dat onze chauffeurs het gezicht zijn van ons bedrijf. Ervaring in de branche is een pré.

WAT BIEDEN WIJ
Een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Gezamenlijk onderhouden van de code 95 cursussen behoort tot de functie.

Kandidaten voor deze fulltime functie kunnen e-mailen of schrijven naar de afdeling personeelszaken.

Spelt Grondwerken B.V.
T.a.v. Caroline Beijer
Postbus 3044
2440 AA Nieuwveen

0172 – 536130
werkenbij@spelt.nl